Twoja strona www Dodaj stronę

Hacy - repliki sprzętu i uzbrojenia

Hacy - repliki sprzętu i uzbrojenia Pracownia Autorska Rzemiosła. Artystyczne wykonanie repliki sprzętu i uzbrojenia. Repliki wykonuje własnoręcznie na własnym materiale.
Moja praca to „Kopia” – powielenia oryginału w skali i jakości a także funkcjonalności. Jest to najwyższa klasa dzieła. Dotyczy to głównie części motocyklowych i samochodowych a także innych detali, które nie są chronione prawami autorskimi a także prawnie zabronionymi.
„Replika” – jest to standard wykonania. Prace wykonuje w taki sposób, aby zagwarantować jakość w granicy. Zarówno gatunkowo jak i funkcjonalnie dotyczy to wykonania wszystkich elementów widocznych, wchodzących w skład całej „bryły” oryginału. Innymi słowy, wszystko ma wyglądać jak oryginał – ale nie działać. Repliki są wykonywane w taki sposób – aby nie było możliwości zastępowania elementów – oryginalnymi, ustawowo zabronionymi.
„Imitacja” lub „atrapa” – jest to najniższej klasy oferowany wyrób, gdzie istotą jest wykonanie „bryły” w taki sposób, aby z pewnej odległości przypominała oryginał. Niektóre detale zewnętrzne są pomijane i z reguły nic się nie rusza i nie rozkłada.

Szczegóły strony www.hacy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.hacy.pl:

Hacy - repliki sprzętu i uzbrojenia