Twoja strona www Dodaj stronę

ZnadPlanszy blog gier planszowych

ZnadPlanszy blog gier planszowych ZnadPlanszy. pl to miejsce, w którym po jednej stronie spotykają się autorzy, którzy chcą przekazać coś innym od siebie, a po drugiej czytelnicy szukający ciekawych i emocjonujących tekstów na temat swojego hobby. Łączy nas wszystkich, zarówno autorów, jak i czytelników jeden wspólny mianownik, a są nim gry planszowe.
Nie jest to kolejny serwis informacyjny, który opiera się tylko na podawaniu suchych faktów zaczerpniętych ze stron wydawców lub innych serwisów. Teksty, które tu znajdziecie pisane są przez graczy do graczy i pozbawione są reklamowych sloganów oraz marketingowych opisów kolejnych tytułów gier. Chcemy oddać głos ludziom, którzy kochają gry, lubią w nie grać, tworzą je oraz chcą o nich pisać.
ZnadPlanszy. pl to kilkadziesiąt autorskich blogów, pisanych przez znanych w branży autorów, którzy różnorodnością charakterów oraz czasami odmiennym sposobem podejścia do gier planszowych tworzą jedną wspólną, ale zarazem zróżnicowaną platformę skierowaną do wszystkich miłośników gier planszowych. Teksty, które tu się pojawią pozwolą poznać nie tylko nowe i stare gry, ale również myśli i uczucia piszących je autorów. Wspomniana wcześniej różnorodność to, naszym zdaniem, najlepszy sposób na oddanie złożonego obrazu, jakim są gry planszowe zarówno od strony samych gier, jak i graczy.

Szczegóły strony znadplanszy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę znadplanszy.pl:

ZnadPlanszy blog gier planszowych